Rezidenčné Dom Výťah Hydraulické

obytné domáce výťah hydraulické 1. Malý hriadeľ: spodná jama je len 100 mm, alebo nie spodná jamy je k dispozícii, čo je výhodné pre usporiadanie budovy. Výška vrchnej vrstvy je najmenej 2600 mm, ktorá sa určuje podľa špecifickej konštrukcie; stavebná stena nie je ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

obytné domáce výťah hydraulické

1. Malý hriadeľ: spodná jama je len 100 mm, alebo nie je k dispozícii žiadna spodná jama, čo je vhodné pre usporiadanie budovy. Výška vrchnej vrstvy je najmenej 2600 mm, ktorá sa určuje podľa špecifickej konštrukcie; stavebná stena nemusí byť posilnená špeciálnym dizajnom, pokiaľ je priestor vyhradený na akomkoľvek mieste Zjednodušuje požiadavky na budovy pre dizajn výťahu.

2. Zlepšite mieru využitia budov: kompaktný a rozumný dizajn konštrukcie zlepšuje váš drahocenný priestor vily. Pomer priestoru vozidla k zdvíhacej ploche môže dosiahnuť 64%, a všeobecný trakčný výťah bez strojovne je len asi 42%.

4. Nízka hlučnosť: Hydraulický výťah pre domácnosť prijíma 220V výťahový pohon, a zároveň optimalizuje ovládanie výťahu a zvukovú izoláciu technológie, takže hluk výťahu je riadený na minimum, maximálna je len 55db-70 (A), ktorý spĺňa požiadavky rodinného stlmiť.

5. Ochrana životného prostredia a úspora energie: Výkon domáceho hydraulického výťahu je len asi 2KW a motor je poháňaný len vtedy, keď je výťah hore, a výťah sa používa na vytáčanie výťahu, keď je dole, čo dosahuje účinok úspory energie; spotreba energie je oveľa nižšia ako spotreba domácich spotrebičov, ako sú klimatizačné zariadenia Elektrina, robí výťah ako domov;

6. Dobrý komfort: kompletná sada dovážaných hydraulických systémov zaisťuje spoľahlivosť prevádzky výťahu. Proporcionálne ovládanie skupiny ventilov sa používa na dosiahnutie mäkkého štartu výťahu, vysokej presnosti vyrovnávania, zlepšenia kvality prevádzky a dobrého komfortu jazdy;

7. Bezpečnosť a spoľahlivosť: Okrem všeobecného bezpečnostného zariadenia výťahu je zdvíhacia metóda poháňaná hydraulickým valcom tiež vybavená bezpečnostnou ochranou, ako je medzný ventil s obmedzením rýchlosti, spínač preťaženia, maximálny tlakový ventil, ochranný spínač teploty oleja atď., aby sa zlepšil bezpečnostný výkon výťahu; Mikropočítačový riadiaci systém znižuje rýchlosť zlyhania výťahu.

8. Funkcia samozáchrany v prípade výpadku prúdu: Keď dôjde k výpadku prúdu vo výťahu, domáci výťah vysiela núdzový signál na spustenie funkcie samozáchrany. Stačí len stlačiť tlačidlo otvoriť dvere a zachrániť sa.

Jinan Hontylift Stroje Co, Ltd
Webové stránky:Pondelok - Piatok:ontygroup.com
WhatsApp/wechat/vıber/line:+86 18615651981
Adresu:Jibei Industrial Development Zone, Jinan City, provincia Šan-tung(pevnina)
Hot Tags: obytné domáce výťah hydraulické, Čína, dodávatelia, továreň, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like